Dnes

  • Pátek 25. června 2021
  • Svátek má Ivan

To byly tajnosti. Děčínská sexbomba Kurková se pochlubila s novým přírůstkem!

11. 05. 2021

Zdroj fota: Oficiální účet Karolíny Kurkové na Instagramu a Facebooku

Děčín – Světově proslulá supermodelka Karolína Kurková se stala již potřetí maminkou. Rodačka z Děčína šla s pravdou ven na Den matek. Na svém účtu na Instagramu zveřejnila informaci, že jim do rodiny přibyl nový člen. Holčička dostala jméno Luna Grace. Karolína narození tajila, děvčátko se narodilo před dvěma týdny.

Karolína Kurková se do Čech vydává často a ráda. Svůj vztah s rodnou vlastí udržuje i přesto, že žije trvale ve Spojených státech amerických. Narodila se v Děčíně do rodiny českého basketbalisty Josefa Kurky. V patnácti letech začala s modelingovou kariérou. V Miláně podepsala smlouvu s firmou Prada. V září 1999 se objevila v časopise Vogue. V sedmnácti letech se odstěhovala do New Yorku.

Po dvou synech Naoahovi a Tobinovi se na třetí pokus podařilo mít holčičku. Karolína žije s bývalým vojákem Archiem Drurym trvale v USA.

Věhlas, sláva a charita

Kurková se za oceánem prosadila a stala se z ní světová modelka. V listopadu 2008 ji americký televizní kanál E! zvolil jako nejvíce sexy ženu světa. V hlasování porazila modelky jako jsou Angelina Jolie, Scarlett Johanssonová, Gisele Bündchenová, Heidi Klumová nebo Adriana Lima. Také působila jako andílek nejznámější módní show Victoria Secret.

V březnu 2006 obdržela cenu neziskové organizace – Women Together, za její humanitární práci a práci pro charitu.

Příležitostná herečka

Karolínu Kurkovou je známa skrze filmovou tvorbu. Poprvé se objevila ve snímku My Sexiest Year s Harvey Keitelem a Amber Valettou. V roce 2009 hrála ve filmu G.I. Joe s Dennisem Quaidem a Channingem Tatumem.

V roce 2008 se zúčastnila předávání cen Akademie country hudby, když společně s Dwightem Yoakamem předávala cenu pro nejlepší ženskou zpěvačku, kterou získala Carrie Underwoodová.

Autor: redakce