Dnes

  • Sobota 28. ledna 2023
  • Svátek má Otýlie

Soutěž o nejvíce inovativní firmu je tu. Vítěz získá 50 tisíc korun

15. 07. 2022

zdroj fota: oficiální web Ústeckého kraje

Ústecký kraj – Malé, střední i velké firmy se i letos mohou hlásit do soutěže o nejvíce inovativní firmy regionu. Odborná porota bude hodnotit nejlepší inovace výrobků, služeb, technologií či procesů ve dvou kategoriích. Vítěz každé kategorie získá finanční odměnu ve výši 50 tisíc korun a další benefity.

„Soutěž o nejvíce inovativní firmu v našem kraji pořádáme nejen proto, abychom ukázali, jak skvělé firmy tu máme, ale také z důvodu, abychom ocenili lidi, kteří za inovací stojí. Otevřeli jsme pátý ročník soutěže a já se moc těším na prohlídku nových inovací, které vytváří a přináší šikovní lidé z našeho kraje. Porotě budu držet palce, aby vybrala ty skutečně „NEJ“, i když vím, že za každou inovací je neskutečná práce a úsilí a ocenění by si zasloužili všichni přihlášení,“ řekl k soutěži ředitel ICUK Martin Mata.

Odborná porota hodnotí inovace výrobku, služeb, procesů či technologie, která nesmí být starší 3 let. Výrobky, služby, procesy či technologie musí být zcela nové, nebo výrazně zdokonalené; jednoduše modifikované produkty bez nové přidané hodnoty pro zákazníka soutěžit nemohou.

Do odborné poroty zasednou zástupci agentury CzechInvest, ICUK, partnera soutěže a experta programu PLATINN. Slavnostní vyhlášení vítězů soutěže proběhne 8. prosince 2022.

Autor: redakce