Dnes

  • Středa 5. října 2022
  • Svátek má Eliška

První ročník Predator Run v Děčíně. Přihlaste se, nebo přijďte fandit, vyzývá náměstek pro sport

19. 04. 2022

zdroj fota: Predator Race

Děčín ožije sportem. Chystá se totiž známý překážkový závod Predator Race. V Děčíně proběhne jeho „nejlehčí“ úroveň Predator Run. Podle Martina Pošty, náměstka primátora pro školství, kulturu a sport je přidanou hodnotou akce i přilákání nových návštěvníků do Děčína.  

Závod se koná 23. dubna 2022 od 9 hodin, start i cíl je na Smetanově nábřeží. Hlásit se na webových stránkách Predator Race či přes Predator Workout Děčín na tel. čísle 727 864 236, a to do 20.4.2022. Ve druhé zmíněné variantě je pak výhodnější startovné.

„Musím říct, že se na tento prestižní závod moc těším. Díval jsem se na předchozí zastávky a organizátoři vždy dokážou připravit atraktivní a běžecky zajímavou trasu. Zároveň smekám přede všemi, kteří se do toho pustí,“ uvedl k závodu Martin Pošta, náměstek primátora pro školství, kulturu a sport a pokračoval, že má radost, že si závod  budou moci vyzkoušet i děti, a to v kategorii Junior. „Vnímám jako velkou přidanou hodnotu této akce v přilákání nových návštěvníků do našeho města,“ uzavřel a vyzval všechny, pokud se nechtějí sami přihlásit, tak mohou přijít fandit.

Predator Race ozvláštňuje cestu sedmi překážkami, které jsou zajímavé jak pro účastníky, tak diváky závodu. Je to skvělá příležitost pro nováčky, ale i pro zaběhlé účastníky.

Autor: redakce