Dnes

  • Čtvrtek 9. prosince 2021
  • Svátek má Vratislav

Poslankyně Hyťhová se snaží urvat i to, co na stromě politiky neroste. Naposledy “mudrovala” o fotbale

02. 08. 2021

zdroj fota: Facebook Terezy Hyťhové

Praha, Ústecký kraj – Poslankyně Tereza Hyťhová, která byla do Poslanecké sněmovny vyslána občany Ústeckého kraje za SPD, patří mezi hlasité kritiky vládních opatření. Ve straně Tomia Okamury nevydržela a teď „hájí“ zájmy těch skutečných českých občanů v Trikolóře. Do jejího zorného pole patří návrat dětí do škol a očkování. Ve svém twitterovém příspěvku zkritizovala Slavii Praha za diskriminaci neočkovaných, ale jak se ukázalo, mezi odborníky na fotbal právě nepatří. 

Jeden příspěvek je jako druhý. Poslankyně Hyťhová sbírá své body v oblasti, kde se údajně dobře vyzná. Jejím rajónem je školství, kde tepe Vládu ČR za pomalý návrat dětí do školních lavic. Pandemii navzdory, její příspěvky mají „vyburcovat“ občany k tomu, aby zamezili nastolení covidové totality v České republice. Její nový příspěvek se zařadil na druhé místo hned za její legendární status o honitbě, kterým se proslavila nedávno.

Zdroj: Facebook Terezy Hyťhové 

Ať tak či onak, poslední průzkum veřejného mínění jejímu politickému subjektu příliš nadějí na vstup do Poslanecké sněmovny nedávají. Když jsou na jednom hřišti dva kohouti, tak to tomu menšímu a slabšímu příliš nesvědčí. Plavat ve stejných vodách jako SPD je příliš velkým soustem.

Teď se nově opřela i do populárního vršovického klubu Slavia Praha, který na svých stránkách uvedl informace o možnosti vstupu na stadion. Dle nařízení vlády smí být od začátku srpna počet sedících diváků 3 000 osob. Jejich počet lze nicméně navýšit až do plné kapacity stadionu o diváky, kteří jsou očkovaní nebo prodělali covid v předchozích 180 dnech,“ uvedla Slavia Praha dne 28. července na svých oficiálních stránkách.

Poslankyně Hyťhová se zřejmě rozhodla, že vršovický klub svévolně rozlišuje mezi očkovanými a neočkovanými, proto zahájila frontální útok, který má zabrnkat na strunu jejím obdivovatelům. Fanoušci, kteří se chtějí přijít fandit na zápas, musejí být očkováni, jinak mají zkrátka smůlu.  Neuvěřitelná diskriminace zdravých občanů a nás všech.  Kam jsme to až nechali zajít?“ napsala na svůj účet.

Zdroj: twitter Terezy Hyťhové

Co se mladé poslankyni daří na Facebooku, to už na twitteru neplatí. Od fanoušků dostala místo poplácání po ramenou spíše ostřejších slov.

Jak se zdá, tak každý, kdo sedí v poslanecké lavici se nemůže přes noc stát odborníkem na všechno. Marná sláva, švec by se měl raději držet svého kopyta.

ČTĚTE TAKÉ
Očkujeme rychle? V rámci Evropské unie se zlepšujeme

Zdroj: oficiální twitter Terezy Hyťhové

Skoro se až zdá, že nebýt covidu, tak by musela poslankyně Tereza Hyťhová vymýšlet stále nová témata.

Autor: redakce