Dnes

  • Středa 29. června 2022
  • Svátek má Petr a Pavel

Do ZOO, muzea, bludiště s jednou vstupenkou? Od června v Ústí můžete

03. 06. 2022

zdroj fota: ilustrační obrázek pixabay.com

Ústí nad Labem – Sdílená vstupenka do pěti turistických cílů – takovou službu spustilo na Den dětí město Ústí nad Labem prostřednictvím takzvaného TicketPacku. Dospělí za balíček vstupů zaplatí 243 korun a děti 142 Kč. Sdílená vstupenka zahrnuje návštěvu zoologické zahrady, zpáteční jízdu lanovkou na zámeček Větruše, celodenní vstupné do venkovního areálu na Klíši a vstupné do městského muzea a zrcadlového bludiště na Větruši. Vstupenka platí dva týdny.

„Zákazník se vstupenkou v mobilním telefonu prokáže na pokladnách jednotlivých cílů, kde mu bude přes načtení QR kódu nebo zadáním čísla vstupenky pro dané místo znehodnocena. V případě papírové vstupenky bude odebrán útržek navštíveného místa,“ konkretizují organizační záležitosti zástupci města s tím, že loni v létě díky koronaviru projekt tolik úspěšný nebyl, letos doufají v opak.

Oproti loňsku vstupenka platí dva týdny, ne jen jeden a atraktivnější je i sleva.  Ta se zvýšila z jednotlivých vstupů na více než 40 procent, loni to bylo o deset procent méně.

Vstupenku je letos možné zakoupit také v papírové formě na pokladnách všech turistických cílů kromě lanové dráhy. Další možností je zakoupit lístek přes aplikaci SEJF.

Autor: redakce