Dnes

  • Pondělí 28. listopadu 2022
  • Svátek má René

Areál na Klíši nabízí občerstvení i bezbariérový přístup. S TicketPackem je levnější vstup

18. 07. 2022

zdroj fota: oficiální web Města Ústí nad Labem

Ústí nad Labem – Balíček zvýhodněných vstupenek TicketPack nabízí i vstup na letní plavecký areál na Klíši s více než 40% slevou. Podle ředitele Městských služeb Ústí nad Labem Tomáše Vohryzky, které plavecký areál na Klíši provozuje, koupaliště nabízí nejen čistou vodu a upravenou zeleň, ale mnohem více.

Vohryzka uvedl, že areál na Klíši nabízí stejně jako Brná základní věci, tedy čistou vodu, upravenou zeleň, stálý dozor plavčíků, permanentní úklid (nejen) sociálních zařízení, kvalitní občerstvení, jistotu dodržování provozního řádu, bezbariérový přístup (to zatím jen na Klíši). „Vím, že se ptáte spíše na to, co nabízíme za atrakce a zajímavosti. A to Vám neprozradím, protože budu rád, když se přijdete Vy a vaši sledující podívat,“ vyzývá návštěvníky s tím, že během letních měsíců nechystají nějaké akce. „My sami nechystáme. Myslím si, že máme dobře provozovat koupaliště a akce nechat tomu, kdo to umí. Na koupališti v Brné hraje Činoherní studio, nějaké promo akce chystají na obou koupalištích komerční rádia,“ dodal a přešel k hodnocení produktu TicketPacku.

„Budu upřímný. TicketPack beru jako marketingový produkt, který i když nebude hojně prodáván, tak ukazuje 4 možnosti zábavy ve městě. Nahrazuje něco jako PAS návštěvníka, který dostane ten, kdo se ubytuje v Ústí a v okolí a má možnost využít díky tomu slev na atrakce v okolí,“ uvedl ředitel s tím, že je nezbytné také zapojení hoteliérů a soukromých subjektů. „Jednoduše řečeno – my v Ústí tu máme nejhezčí přírodu a georeliéf v České republice, ale málokdo to ví. TicketPackem to tedy jen začíná a čeká nás hodně práce, aby bylo naše Ústí cílem návštěvníků a dovolenkářů,“ dodal.

První červnový den byl v Ústí nad Labem spuštěn prodej zvýhodněného balíčku vstupenek TicketPack, se kterým mohou turisté navštívit 5 vybraných a zajímavých turistických cílů s více než 40% slevou.

Autor: redakce